ПОВРЕЂЕНО ПЕТ ОСОБА, МЕЂУ ЊИМА И ТРОЈЕ ДЕЦЕ: Стравична саобраћајна несрећа код Новог Пазара
НА магистралном путу Нови Пазар–Сјеница, у месту Вучиниће, данас у 17:30 часова догодила се тешка саобраћајна несрећа у којој је повређено пет особа, међу којима троје деце.

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација
У несрећи су учествовала три возила – црвени голф ИВ, у којем се налазила цела породица (отац, мајка и троје деце), аутомобил марке шкода, док је несрећу проузроковао камион компаније АД Пут који је прешао на супротну страну пута и директно се сударио с овим возилима.
Све жртве несреће били су чланови једне породице који су се у тренутку несреће налазили у голфу. Повређени су одмах превезени у Општу болницу Нови Пазар, где им је указана прва помоћ. Лакше повреде које су задобили изазвале су олакшање међу здравственим радницима, с обзиром на тежину судара.
Аутомобили су претрели озбиљна оштећења, посебно Голф, који је након судара с камионом потпуно уништен са стране возача. Информације из Опште болнице Нови Пазар потврђују да су сви повређени превезени у болницу, где им је указана медицинска помоћ. Срећом, њихове повреде су лакше природе и њихово стање је стабилно.
Због несреће, формирале су се километарске колоне, а саобраћај се одвијао отежано. На лицу места интервенисали су припадници саобраћајне полиције и хитне помоћи, док су екипе за вучу возила ангажоване за уклањање оштећених аутомобила са коловоза.
Истрага о узроцима несреће је у току, а саобраћај ће у овом делу пута бити обустављен до даљњег, док се не заврши уклањање возила и обезбрђивање сигурности на путу.
(Санџак данас)
Препоручујемо

УДЕС У ЦЕНТРУ ТОПОЛЕ: Испаркиравао се у рикверц, па се закуцао у приколицу камиона
20. 09. 2024. у 12:16

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

УМРЛА ПЕВАЧИЦИНА МАЈКА: Ко је била Хафа Карић и откуд јој арапско име, ретко у Србији?
ЈАВНОСТ је изненадила вест да је преминула једна од омиљених дама породице Карић, Хафа Карић.
09. 03. 2025. у 17:51
Коментари (0)