ДЕВОЈЧИЦЕ КОЈЕ СУ СЕ ОТРОВАЛЕ АЛКОХОЛОМ НА РОЂЕНДАНУ, ОТПУШТЕНЕ ИЗ БОЛНИЦЕ: Нису животно угрожене, Тужилаштво наложило све провере
ДВЕ девојчице, сестре старе 18 и 14 година из Лазаревца, које су се на рођенданској прослави отровале алкохолом, нису животно угрожене и после хоспитализације и пружене лекарске помоћи, оне су данас пуштене из болнице на кућно лечење.
Фото: Free Images Pixabay
Ову вест за "Новости" потврдили су из лазаревачког Основног јавног тужилаштва:
- Истрага о овом случају показаће шта се тачно догодило, шта су жртве конзумирале, да ли је у питању алкохол и шта, или нешто друго - кажу из ОЈТ Лазаревац. - Наложено је полицији додатно прикупљање података и разговор са сведоцима. Такође, о свему је обавештен и надлежни Центар за социјални рад, како би се утцврдиле све околности ради даљег тока истраге.
Подсетимо, две сетре су хитно јуче превезене на ВМА, јер су се, како се сазнајемо, на једној рођенданској прослави, отровале алкохолом.
Њих је у породичној кући у Лазаревцу, пронашла мајка, која је одмах позвала Хитну помоћ и полицију.
Срећом, брзом реакцијом надлежних, најпре из лазаревачког Дома здравља, а потом и лекара на ВМА, девојчице су спашене и њихов живот није угрожен.
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)