ВОЗИО СА ВИШЕ ОД ДВА ПРОМИЛА АЛКОХОЛА, БЕЗ ВОЗАЧКЕ ДОЗВОЛЕ: Полиција у Јужнобачком округу за дан открила 506 прекршаја

ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 23. октобра, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 506 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

ВОЗИО СА ВИШЕ ОД ДВА ПРОМИЛА АЛКОХОЛА, БЕЗ ВОЗАЧКЕ ДОЗВОЛЕ: Полиција у Јужнобачком округу за дан открила 506 прекршаја

Фото Танјуг/Д. Аничић

На овом подручју, из саобраћаја је искључено 17 возача и седам возила, а задржано је пет возача, од којих четири зато што су возили под дејством алкохола.

За прекршај насилничке вожње терети се један возач, који је, у Деспотову, возио без возачке дозволе, са више од два промила алкохола у организму. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.

У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодилo се пет саобраћајних несрећа, у којима је пет особа лакше повређено.

У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодиле су се две саобраћајне несреће, у којима су три особе задобиле лаке телесне повреде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову