ПОВРЕЂЕН МОТОЦИКЛИСТА: Саобраћајна несрећа у Новом Саду
25. 10. 2024. у 18:42
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи данас у поподневним сатима у Новом Саду, повређен је мотоциклиста.
Најновије из рубрике
СТРАШНО: Вук изрешетан на ИСТОМ месту где и Баћа и Мараш - слично снимљено и у "Беси"
ВУК Бајрушевић упуцан је данас у свом кафићу на Врачару, а непознати нападач у његовом правцу је испалио више хитаца од којих су га два погодила у ноге.
10. 12. 2025. у 18:35
УХАПШЕН НОВОСАЂАНИН ЗБОГ ПРИПРЕМАЊА УБИСТВА: Црногорац био на мети
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, УКП, Трећег одељења, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су В.П. (30) из Новог Сада, због постојања основа сумње да је припремао извршење кривичног дела тешко убиство над једним држављанином Црне Горе.
10. 12. 2025. у 17:42
ОСУМЊИЧЕН ЗА ДВОСТРУКО УБИСТВО У НИКШИЋУ: Лазару Вулевићу након саслушања одређено заджавање до 72 сата
ЛАЗАР Вулевић, осумњичен за двоструко убиство М.П. (74) и М.В. (41) у Никшићу, саслушан је код тужиоца, након чега му је одређено задржавање до 72 сата.
10. 12. 2025. у 17:18
ХАПШЕЊЕ МАЛОЛЕТНИКА (14) У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ: Терети се за серију тешких крађа, ево и којих
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сремској Митровици лишили су слободе четрнаестогодишњака због постојања основа сумње да је у претходном периоду, на подручју Мачванске Митровице, извршио пет тешких крађа.
10. 12. 2025. у 16:27
РАЊЕНИ ВУК БАЈРУШЕВИЋ БИО ЈЕДНА ОД ЖРТАВА "ЗЕМУНАЦА": Жртва пуцњаве са Врачара прошао праву тортуру пре овог злочина
Вук Бајрушевић, познат јавности као прва жртва отмице злогласног "земунског клана" 2000. године, рањен је данас у кафићу на Врачару, чији је и власник.
10. 12. 2025. у 16:02
Коментари (0)