СУТРА САХРАНА АЊЕ РАДОЊИЋ: У Параћину отворена књига жалости, грађани одају пошту трагично преминулој девојци (ФОТО)
ПЕТНАЕСТА жртва несреће на Железничкој станици у Новом Саду Ања Радоњић (24) биће сахрањена у свом родном Бошњану, код Параћина, у среду, у 12.30 сати.
Фото: принтскрин/ртв.парацин.рс
Поводом њене трагичне смрти, коју је успевала да избегне читавих седамнаест дана борећи се за живот у Клиничком центру Војводине, у Параћину је данас први дан тродневне жалости која ће трајати до четвртка, 21. новембра.
У Спортском центру „7. јул“ налази се књига жалости у коју се могу уписати сви који на овај начин желе да одају пошту суграђанки чији се живот окончао услед тешких повреда које је задобила рушењем бетонске надстрешнице Железничке станице у Новом Саду првог дана новембра.
Фото: З. Рашић
Упис у књигу жалости трајаће до четвртка, а Параћинци за њу још увек пале свеће код Споменика страдалим ратницима из Првог светског рата.
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Шок: "Цеца је дала отказ комплетном обезбеђењу - видела је фотографију шта су радили"
"ЈЕДНА птичица ми је рекла да је отпустила оне раднике обезбеђења."
22. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)