ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ НА ГАЗЕЛИ: Позлило му, па се закуцао у ограду

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

06. 12. 2024. у 18:55

ВОЗАЧ који је вечерас премино на мосту Газела стар је око 60 година. Подсетимо, он је умро око 17.40 часова пошто му је позлило.

ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ НА ГАЗЕЛИ: Позлило му, па се закуцао у ограду

фото: Б.Грујић

Све се догодило током поподневног шпица, док је возио у левој траци. Возачи који су у том моменту били на мосту били су зачуђени, видевши да један аутомобил иде нагло ка десној страни.

-Он је скретао ка десној заштитној огради и ударио у њу и ту се зауставио", кажу очевици.

Претпоставља се да је остао без свести и да му је нога остала на гасу.

Кретао се све док га ограда није зауставила.

Хитна помоћ и полиција су веома брзо стигли на лице места, пошто су возачи алармирали надлежне. Полицајци су на лицу места морали да разбију прозор да би откључали возило.

Хитна помоћ је покушала да реанимара човека, али преминуо је на лицу места: Дежурне службе однеле су возило.

(Курир.рс/Телеграф)

БОНУС ВИДЕО - РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ПОСЛЕ НЕКОГ ВРЕМЕНА: Небојша Пајкић у јавности- ево како данас изгледа (ФОТО)