БРАТИСЛАВ ГАШИЋ ИМАО УДЕС: Возач заспао, па се закуцао у возила Министарства одбране
БРАТИСЛАВ Гашић (57), министар одбране у Влади Републике Србије, имао је јутрос удес на Ибарској магистрали.

Фото: Министарство одбране
Наводно, удес је скривио возач аутомобила који је, по свему судећи, заспао за воланом, а затим изгубио контролу над возилом и закуцао се у службена возила Министарства одбране.
- Након тога тај аутомобил је ударио у возило из Гашићеве пратње, а затим и у аутомобил у ком се налазио министар - каже извор из истраге.
Према његовим речима, након судара, точак са аутомобила којим је управљао мушкарац који је изазвао удес је отпао.
- Права је срећа да није било повређених. Причињена је тотална штета на сва три возила која су учествовала у овој саобраћајној незгоди - каже извор и додаје да је полиција обавила увиђај.
- Возач који је изазвао удес је алкотестиран. Његов аутомобил је однет на ванредни технички преглед како би се утврдило да ли је у моменту судара био у исправном стању.
(Информер)
Препоручујемо

АУТОМОБИЛ УДАРИО ДЕТЕ НА ДОРЋОЛУ: Интервенисала Хитна помоћ и одвезла у болницу
16. 12. 2024. у 21:12

ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У НИШУ: Камион ударио у градски аутобус, има повређених
16. 12. 2024. у 09:35

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

УШАО У РАКУ ПОСЛЕ СПУШТАЊА КОВЧЕГА: Син се опростио од Халида Бешлића (ФОТО)
ОПРОШТАЈ у Сарајеву од легенде народне музике, певача Халида Бешлића.
13. 10. 2025. у 15:50
Коментари (0)