КИНЕСКИЊА АУТОМ УДАРИЛА У "ФИЈАТА", ВОЗАЧ ПРЕМИНУО: Панчевачко ОЈТ наложило обдукцију, али и све друге провере
ПО налогу панчевачког Основног јавног тужилаштва полиција је ухапсича кинеску држављанка Л.X. (36) због сумње да је извршила кривично тешко дело против безбедности јавног саобраћаја јер је 12. јануара у Панчеву, око 8,20 часова БМW-ом усмртила Т. Ј. (56) који је управљао возилом "фијат".
Фото: "Новости"
Она се, наводи се из тужилаштва, кретала из правца Панчева ка Београду, те је доласком до "Водовода" у улици Панчевачки пут 31, прешла у саобраћајну траку намењену за кретање возила из супротног смера и ударила у возило марке "Фиат" којим је управљао Т.Ј., који се кретао из правца Београда ка Панчеву и који је услед ударца задобио телесне повреде услед којих је преминуо.
Дежурни јавни тужилац извршио је увиђај, наложио узимање крви и урина од Л.X., обдукцију преминулог Т.Ј., као и саобраћајно-технички преглед путничког возила којим је управљала Л.X.
Л.X. ће бити спроведена у ОЈТ Панчево и саслушана у својству осумњичене, те ће од стране овог тужилаштва бити спроведене све доказне радње у циљу утврђивања свих чињеница релевантних за ову кривичнуправну ствар.
Њу је ухапсило Основно јавно тужилаштво у Панчеву је у сарадњи са ПУ Панчево.
Препоручујемо
У стану му пронашли дрогу: Лесковчанину прети затвор од три до 10 година
24. 04. 2026. у 15:00
Македонац заћутао у тужилаштву: Лажно се представљао као хирург
24. 04. 2026. у 14:20
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Милановић изненадио све: "Хрватска нема непријатеља - осим Србије! ЕУ се претвара у ратни пројекат"
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић поручио је да његова земља нема непријатеља осим Србије, и упозорио да се Европска унија све више удаљава од мировног пројекта и јача процесе наоружавања, уз ограничен утицај мањих држава.
24. 04. 2026. у 11:29
Коментари (0)