ОБДУКЦИЈОМ ЋЕ СЕ УТВРДИТИ УЗРОК СМРТИ: У каналу у Бечеју, данас пронађено беживотно тело мушкарца

Љиљана Прерадовић

24. 01. 2025. у 14:11

У КАНАЛУ у Бечеју, данас у преподневним сатима, пронађено је беживотно тело мушкарца, за кога се претпоставља да је мештанин. Тело мушке особе уочили су грађани и позвали полицију и Хитну помоћ, која је могла само да констатује смрт.

ОБДУКЦИЈОМ ЋЕ СЕ УТВРДИТИ УЗРОК СМРТИ: У каналу у Бечеју, данас пронађено беживотно тело мушкарца

Г.Шљивић

Према незваничним сазнањима,  на телу мушкарца старости 69 година  нема видљивих трагова насиља, а  имао је  имао здравствених тегоба.

Тело је по налогу тужилаштва пренето у Институт за судску медицину да се утврди тачан узрок смрти.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЖЕСТОКО УДАРИО НА ЕУ: Послао писмо Урсули фон дер Лајен, царине од 30 посто ступају на снагу 1. августа

ТРАМП ЖЕСТОКО УДАРИО НА ЕУ: Послао писмо Урсули фон дер Лајен, царине од 30 посто ступају на снагу 1. августа

ЦАРИНЕ од 30 одсто на сву робу која се из Мексика или земаља Европске уније увози у Сједињене Америчке Државе ступиће на снагу 1. августа, саопштио је данас амерички председник Доналд Трамп.

12. 07. 2025. у 14:55

Коментари (0)

ОГЛАСИО СЕ ОТАЦ: Мина Совтић примљена у Ургентни у тешком стању - губила свест, није могла да комуницира па је то радила Аница Добра