ЧОВЕК ПОГИНУО У СУДАРУ СА КОЛИМА ХИТНЕ ПОМОЋИ: Језива саобраћајка код Пожаревца
НА ПУТУ Пожаревац - Петровац на Млави, код места Црљенац у општини Мало Црниће догодила се тешка саобраћајна несрећа.

Фото Shutterstock
У судару аутомобила марке "пежо" и возила Хитне помоћи, погинуо је возач путничког аутомобила, стар 49 година из околине Малог Црнића, док су три особе које су се налазиле у санитету повређене.
- За сада се још утврђује узрок како је дошло до ове саобраћајне несреће. На лице места изашла је полиција, као и надлежни тужилац Основног јавног тужилаштва у Пожаревцу, који раде увиђај на терену - потврдили су нам из Полицијске управе Пожаревац.
(Информер)
Ускоро опширније

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)