ПОГИНУО БИЦИКЛИСТА: Саобраћајна несрећа на путу од Будисаве према Каћу

У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи на путу од Будисаве према Каћу, погинуо је биицклиста када је на њега налетео аутомобил.

ПОГИНУО БИЦИКЛИСТА: Саобраћајна несрећа на путу од Будисаве према Каћу

ФОТО:Љ.П.

Несрећа се догодила око 14 часова, на улазу у Каћ.

Како је за "Новости" рекао др Зоран Круљ, портпарол Завода за ургентнуу медицину, њихова ургентна лекарска екипа је у 14.13 сати упућена на лице места по првом приоритету.

Упркос спроведеним мерама кардиопулмоналне реанимације, због тежине повреда, констатована је смрт мушкарца старости 78 година.

Полиција обавља увиђај и утврђује све околности ове несреће.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026