НА ТРЕЖЊЕЊУ ЗАДРЖАНО 11 ВОЗАЧА: Полиција у Јужнобачком округу за празнике отркила и санкционисала 744 прекршаја

Љиљана Прерадовић

18. 02. 2025. у 13:44

ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, током празника, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 744 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

НА ТРЕЖЊЕЊУ ЗАДРЖАНО 11 ВОЗАЧА: Полиција у Јужнобачком округу за празнике отркила и санкционисала 744 прекршаја

Фото: Н. Живановић

На овом подручју, из саобраћаја су искључена 72 возача и 23 возила, а задржано је 12 возача, 11 јер су возили под дејством алкохола и један због понаављања или настављања вршења прекршаја. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.

У периоду од 14. до 17. фебруара, на подручју Јужнобачког округа, догодиле су се 24 саобраћајне несреће, у којима је једна особа  задобила тешке, а девет лаке телесне повреде.

У истом периоду, у Граду Новом Саду, догодиле су се 22 саобраћајне несреће  у којима је једна особа теже, а шест је лакше повређено.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

А ПОСЛЕ СИЛНИХ СКАНДАЛА У ТИРАНИ: Храбра Србија издржала срамне испаде Албанаца у борби за Светско првенство у фудбалу!