ТЕЛО МУШКАРЦА ИЗВУЧЕНО ИЗ ТИСЕ: Трагедија у реци у Бечеју

Љиљана Прерадовић

25. 02. 2025. у 10:31

ИЗ реке Тисе у Бечеју, јутрос је извучено тело мушкарца, чији идентитет за сада није познат.

ТЕЛО МУШКАРЦА ИЗВУЧЕНО ИЗ ТИСЕ: Трагедија у реци у Бечеју

Фото: Б. Грујић

Како сазнајемо, тело мушке особе у реци, јутрос  нешто после седам сати, пријавио је један грађанин, који је пролазећи  камп насељем, видео да тело плута Тисом.

Ангажовани су и ватрогасци из Бечеја који су непознатог мушкарца који није давао знакове живота, извукли на обалу. Како сазнајемо, на телу нису уочене видљиве повреде, и пренето је у Институт за судску медицину да се утврди идентитет и тачан узрок смрти.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу

УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: "У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу"

РУСКА пешадија продрла је у градске границе једног од главних стратешких циљева председника Русије Владимира Путина, претећи да га опколи. Украјинске специјалне снаге укључиле су се у борбе у урбаном подручју.

29. 10. 2025. у 17:43

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН БОРБЕ ПРОТИВ РАКА ДОЈКЕ: Значај превенције и раног откривања