ДВЕ БЕБЕ ТЕШКО ПОВРЕЂЕНЕ КОД ЗРЕЊАНИНА: Лекари им се боре за живот
ДВОЈЕ деце старости око годину дана тешко је повређено у језивој саобраћајној несрећи која се догодила када је аутомобил слетео са пута код Зрењанина.
Фото: Б. Г.
Поред деце, у овој несрећи повређене су и четири старије особе.
Саобраћајна несрећа догодила се на путу Зрењанин - Лазарево јуче око 14.30 сати, када је аутомобил марке "фиат марела" слетео са пута у њиву.
- Нажалост, најтеже у овој несрећи су повређена деца и њима је живот угрожен. Бебе су превезене у Институт у Нови Сад, док су одрасли збринути у Ургентном центру у Зрењанину - рекао је извор.
Према његовим речима деца су рођена прошле године и сви се надају да ће деца да преживе.
(Информер)
Препоручујемо
АУТОМОБИЛОМ ПОКОСИО МОТОЦИКЛИСТУ У КОТЕЖУ: Мушкарац хитно превезен у болницу
28. 02. 2025. у 20:06
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕЗГОДА У БЕОГРАДУ: Аутомобил потпуно уништен, има повређених
28. 02. 2025. у 17:56
ТЕЖАК УДЕС У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Сударили се градски аутобус и аутомобил
27. 02. 2025. у 08:31
ЛАВРОВ ОТКРИО ПАКЛЕНИ ПЛАН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Ово је главни циљ Америке и Израела
МИНИСТАР спољних послова Русије Сергеј Лавров рекао је да је један од циљева америчко-израелског напада да се унесе раздор између земаља региона - између држава Персијског залива, између Ирана и његових арапских суседа.
05. 03. 2026. у 09:45
ИРАНСКИ ПРОЈЕКТИЛИ ПАЛИ КОД АЕРОДРОМА У АЗЕРБЕЈЏАНУ: Амерички брод у пламену, све гори на Блиском истоку (ФОТО/ВИДЕО)
ШЕСТИ дан рата на Блиском истоку. Блиски исток је у пламену нових ваздушних напада. Размена ватре између савезништва САД-Израел и Ирана достиже критичну тачку, док су под ударом градови, војне базе и дипломатска упоришта.
05. 03. 2026. у 06:53 >> 07:48
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)