ПОВРЕЂЕНА ЖЕНА У ЦЕНТРУ ЛЕСКОВЦА: Судар скутера и путничког возила
Услед контакта путничког возила „поло“ и електричног скутера, у центру Лесковца, тешко је повређена жена која је, после указане помоћи у лесковачкој Општој болници, пуштена на кућно лечење.

Фото: И. Митић
До обарања електричног скутера дошло је у Улици Моше Пијаде, нешто после 10 часова, а повређена жена је одмах транспортована у Ургентни центар где је урађена комплетна дијагостика, а прегледана је и од стране лекара различитих специјалности.
Према незваничним информацијама, установљене су тешке повреде врата и бутне кости, али оне не захтевају хоспитализацију, па је повређена жена пуштена на кућно лечење.

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)