БАГЕРОМ УПРАВЉАО ДРУГ Комшије страдалог тинејџера у шоку: Требало је да крајем године прослави пунолетство (ФОТО)
Мада се полиција у Зрењанину није званично оглашавала поводом трагичне погибије седамнаестогодишњег младића у понедељак поподне, на периферији Зрењанина, у насељу Зелено поље, код хангара, незванично се зна да је смртно страдао С.О. из Зрењанина, који је крајем године требао да прослави пунолетство.

фото: Б.Г.
- Код напуштеног кућерка се све догодило, не знам тачно како, стигао сам касно, преврнути багер је дизалица већ извлачила - каже средовечни Зрењанинац, не скривајући утисак ужаса који је затекао на месту трагичног догађаја.
У зрењанинском насељу Доља, где је несрећни младић живео, мук и неверица.
- Коме је сад до приче, ужас, несрећа и туга - процедила је старија жена на улици.
Према незваничним информацијама, С.О. је са другом, у багеру прерађеном од виљушкара, у близини старог Лазаревачког друма и трошног кућерка крчио терен од грања и шипражја.
По свему судећи, јер је терен нераван и пун пањева испод земље, багер којим је управљао такође малолетни другар и вршњак, у једном тренутку се заљуљао и преврнуо, прикљештио дечака и на месту га усмртио.
На место несреће стигли су полицијска патрола и хитна помоћ. Преврнути багер је извукла дизалица, па је саобраћај ,који је био у прекиду, ускоро нормализован.
СИВИ АУТОМОБИЛ
У непосредној близини ужасне трагедије, од понедељка поподне, у близини трошне кућице поред друма, стоји паркиран сиви аутомобил са приколицом, пуном исечених дрва.
У моменту несреће, око 15 часова, неколико људи радило је у оближњем хангару. Међутим нико од њих, како су рекли, није видео шта се тачно догодило. Када су чули буку већ је било касно. Затекли су младића прикљештеног преврнутим багером.

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)