ПОЖАР У НОВОСАДСКОМ НАСЕЉУ БАНГЛАДЕШ: Ватра захватила два контејнера за становање
ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Жарко Мићин изјавио је данас да је у новосадском насељу Бангладеш избио пожар који је захватио два контејнера за становање и у којем није било повређених, додајући да су ватрогасци гасци одмах изашли на лице места, да ће град санирати насталу штету, а да је породицама обезбеђен привремени смештај.

Фото: Н. Скендерија
-Најважније је да није било настрадалих и повређених. Град ће надокнадити сву материјалну штету, и у најкраћем року санирати сва оштећења, како би контејнери што пре били стављени у функционално стање. Надлежне службе су на терену и пописују обим настале штете. Такође, надлежни органи утврдиће шта је био узрок пожара. Службе града Новог Сада су у непрестаном контакту са породицама, којима је обезбеђен привремени смештај, док не буду санирана оштећења на контејнерима, рекао је Мићин, саопштено је из његовог кабинета.
Како се подсећа у саопштењу, у неформалном насељу Бангладеш, у априлу прошле године у пожару су уништени и оштећени објекти за становање, када је, како се додаје, Град Нови Сад финансирао набавку и постављање 33 стамбена контејнера, који су постављени у фебруару ове године.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо

ЈОШ ЈЕДНА ЖРТВА У КОЧАНИМА: У ватреој стихији страдао и голман Танески (18)
16. 03. 2025. у 19:19

ГОРИ КУЋА У ЗЕМУНУ: Једна особа је покушала да скочи са терасе како би се спасила
10. 03. 2025. у 23:11

ПОЖАРИ У БИЈЕЛОМ ПОЉУ: Угрожене куће и помоћни објекти у Годуши и викендица
16. 03. 2025. у 00:10

ПОГИНУО АЛЕКСАНДАР КОЛАРОВ: У незапамћеној трагедији у Кочанима страдао и гитариста бенда ДНК
ТРАГЕДИЈА која је потресла Северну Македонију однела је још један живот.
16. 03. 2025. у 17:00

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ЦЕЦА У АРКАНОВОМ РОДНОМ МЕСТУ: Обузеле је нарочите емоције
ПЕВАЧИЦА Цеца Ражнатовић, синоћ, 15. марта, приредила је спектакуларан концерт пред пуном халом у Брежицама, у Словенији.
16. 03. 2025. у 13:17
Коментари (0)