ИЗ САОБРАЋАЈА ИСКЉУЧЕНО СЕДАМ ВОЗАЧА: Полиција у Јужнобачком округу за дан открила и санкционисала 410 прекршаја
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 22. априла, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 410 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

Фото: Н. Живановић
На овом подручју, из саобраћаја је искључено седам возача и шест возила, а задржана су два возача, један због вожње под дејством алкохола, а други због понављања или нстављања вршења прекршаја. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.
У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, односно Града Новог Сада, догодило се пет саобраћајних несрећа, у којима су две особе задобиле лаке телесне повреде.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)