УХАПШЕН ВОЗАЧ БМW-А: Акција зрењанинске полиције

Богољуб Грујић

01. 05. 2025. у 20:55

Зрењанинска полиција, по налогу главног јавног тужиоца Основног јавног тужилаштва у Зрењанину, ухапсила је седамдесетдвогидишњег  С. З.  из околине Панчева, због сумње да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.

УХАПШЕН ВОЗАЧ БМW-А: Акција зрењанинске полиције

фото: Фејсбук

Он се сумњичи да је данас око 12.10 часова, на путу између Стајићева и Перлеза, аутомобилом марке „БМВ“ налетео на мотоцикл „сузуки“, којим је управљао шездесетдвогодишњи В.М. из Стајићева, који је услед задобијених повреда преминуо на лицу места.
С. З. је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Зрењанину.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про