ДЕЦА ПРЕБАЧЕНА У БОЛНИЦУ НАКОН ПОЖАРА Драматичне сцене у Прокупљу
УКУПНО четири особе, од којих је двоје деце, пребачено је у Општу болницу у Прокупљу и то након што се запалила породична кућа у том граду.

Фото: Новости
Пожар је избио у Улици Краљевића Марка, а убрзо су на место инцидента стигли и припадници Ватрогасно - спасилачке јединице.
Према писању медија, за сада се не зна узрок пожара, али је у потпуности изгорела дневна соба на горњем спрату куће.
У међувремену, колима Хитне помоћи, родитељи и двоје деце пребачени су у здравствену установу.
Наводно, родитељи су пребачени због стреса и повишеног притиска, а о стању деце нема званичних информација.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)