МАЛОЛЕТНИК (14) ВОЗИО МОТОР И ПОВРЕДИО ДВЕ ОСОБЕ: Мајка (43) и њена ћерка (10) са тешким повредама задржане у болницама у Нишу и Врању
САОБРАЋАЈНА несрећа догодила се у Врању где је дете, како се наводи на друштвеним мрежама, управљајући мотором озбиљно повредило две особе! Повређене су мајка и ћерка и оне су збринуте у Клиничком центру Ниш и болници Врање, а лекари су им констатовали тешке повреде у виду прелома и потреса мозга.
З. Грумић
Више јавно тужилаштво у Врању потврдило је да се саобраћајна незгода догодила 23. јуна, око 22 часа. Како је наведено из Тужилаштва, незгоду је изазвало дете млађе од 14 година.
- Обавештавамо вас да је о саобраћајној незгоди исте вечери обавештен дежурни јавни тужилац Вишег јавног тужилаштва у Врању, који је, узимајући у обзир чињеницу да је реч о детету, наложио да полиција прикупи сва потребна обавештења и достави извештај о поменутом догађају – наводи се у званичном саопштењу Тужилаштва.
Како сазнајемо, међу повређенима су мајка (43) и ћерка (10).
(РТВ Врање)
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)