МУП САОПШТИО: Једно лице повређено у ланчаном судару три аутомобила на Газели
20. 08. 2025. у 17:55
ЈЕДНА особа повређена је данас у ланчаном судару три аутомобила на мото-путу кроз Београд код скретања за Душановац, речено је у МУП-у.
Најновије из рубрике
"Врачарац" осумњичени за убиство у Раковици, чека изручење Србији: Ликвидирао Владу Костура, био у бекству пет година
ПРИПАДНИК "врачараца" Стефан Р. (34), који је јуче ухапшен у Подгорици по потерници Вишег суда у Београду због сумње да је убио Владимира Костића (40), 2020. године у Раковици, смештен је у екстрадициони притвор и чека изручење Србији.
24. 04. 2026. у 06:45
Обећавао операције и узео 100 хиљада евра: Ухапшен Македонац, лажни хирург, за саучесницима се трага
Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, Управе криминалистичке полиције, у сарадњи са Првим основним јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су А.К. (42), држављанина Северне Македоније А. К. (42), због сумње да је извршио више превара.
23. 04. 2026. у 18:36
Новосадска полиција запленила седам килограма амфетамина: Ухапшен Новосађанин (46) из Новог Сада осумњичен за трговину дрогом
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду, запленили су око седам килограма амфетамина и ухапсили П. С. (46) из овог града, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
23. 04. 2026. у 15:21
Црнотравац завршио иза решетака: Полиција му у кући пронашла ручну бомбу
Припадници полиције у Лесковцу ухапсили су Д.М.(47), са подручја Црне Траве, јер су, приликом претреса, у његовој породичној кући пронашли ручну бомбу.
23. 04. 2026. у 14:37
Осумњиченом одређен притвор: После хапшења због сумње да је убио супругу, бранио се ћутањем
Милосав С.(75), коме се на терет ставља да је убио своју супругу Јаворку С.(76), саслушан је данас у Вишем јавном тужилаштву у Лесковцу где се бранио ћутањем. Њему је на предлог овог тужилаштва одређен притвор до 30 дана.
23. 04. 2026. у 14:08
Коментари (0)