"НЕМА ВЕЋЕГ БОЛА ОД РАСТАНКА СА ТОБОМ" Огласио се стриц страдалог дечака на водопаду Тупавица
ДЕЧАК М. М. (15) из Алексинца настрадао је јуче на водопаду Тупавица на Старој планини када се пео на камен који је био обложен алгама и оклизнуо се. Сумња се да је приликом пада ударио у стену и да је тај ударац био кобан. Породица и пријатељи шокирани су изненадним губитком од од дечака се опраштају на друштвеним мрежама.
Фото: Друштвене мреже
Стриц страдалог дечака (15) из Алексинца, опростио се од њега потресним речима на свом Фејсбук профилу.
- Драги мој, прерано си нас напустио и оставио бол коју речи не могу описати. Нема већег бола од растанка с тобом. Почивај у миру, анђеле мој, твој чика те воли заувек - написао је на свом Фејсбук профилу стриц дечака.
Испод његове објаве ниже се на десетине коментара у којим пријатељи и познаници изражавају најдубље саучешће.
Foto: Društvene mreže
"Моје саучешће породици. Прерано си отишао, на небу нека те анђели чувају, почивај у миру, велика је туга за тобом", "Моје саучешће, неизмерна жалост, нека те анђели чувају, анђеле", само су неки од коментара.
Подсетимо, дечак из Алексинца је пао наочиглед родитеља и преминуо је на лицу места. Несрећа се догодила на водопаду Тупавица на Старој Планини.
Хитна помоћ је, по доласку, могла само да констатује смрт.
- Мештани кажу да је овај исход уследио после тога што је дете покушало да стане на неки од камена који је обложен веома клизавим и муљним алгама. Према речима мештана Дојкинаца, на лице места изашли су и припадници ПУ Пирот и екипе Хитне медицинске помоћи - наведено је на Телевизији Пирот.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)