ОВО ЈЕ ДЕВОЈКА ИЗ ВРЊАЧКЕ БАЊЕ КОЈА СЕ УТОПИЛА НА ЛУШТИЦИ: Правила селфи када ју је талас повукао у море, потрага за телом у току
ТРАГЕДИЈА се догодила када с М. М. са пријатељицом фотографисала на стени.

Foto: Društvene mreže
М. М. из Врњачке Бање утопила се јуче око 15 часова код рта Весло на Луштици у Црној Гори, док се на једној од стена фотографисала са пријатељицом. Потрага за њеним телом и даље траје.
Младу Српкињу, како пише Република, повукли су таласи, а упркос томе што је њено тело брзо примећено, због неповољних временских услова и немогућности испловљења пловила из Бококоторског залива тело није одмах извучено.
Наводно, трагедија се догодила када с М. М. са пријатељицом фотографисала на стени. Изненада, огромни таласи повукли су је у море.
М. М. је непосредно пре несреће објављивала на друштвеним мрежама фотографије и снимке са места где је настрадала, а на којима се може видети узбуркано море.

Foto: Društvene mreže
На терену од јуче су рониоци Регионалног центра из Бијеле, као и друге спасилачке екипе из Црне Горе.
Имамо координисану акцију на терену присутна је авио хеликоптерска јединица за осматрање из ваздуха, Управа поморске сигурности са својим пловилима и наши ронилачки тимови за претрагу терена под водом. Зона подводне претраге је велика нарочито ако се узме у обзир да је дубина на том потезу и преко 100 метара - рекао је за РИНУ Данило Мијајловић из Ронилачког центра из Бијеле.
Спасилачки чамац САР-1 из Управе поморске сигурности упућен је као подршка ронилачком тиму због јаких таласа и отежаних услова на мору.
У потрази за телом од јутрос је ангажована хеликоптерска јединица МУП-а.
Посада хеликоптерске јединице МУП-а претражује терен од раних јутарњих сати. У акцији су дуже од два сата, а потрага ће бити настваљена и даље.
(Курир)

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".
02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)
ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.
02. 10. 2025. у 10:47

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"
ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.
02. 10. 2025. у 07:20
Коментари (0)