КРОЗ ЖАБАЉ ВОЗИО ПОТПУНО ПИЈАН: Полиција у Јужнобачком округу за дан, из саобраћаја искључила 21 возача
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 25. септембра, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 317 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
Г.Шљивић (архива)
На овом подручју, из саобраћаја је искључен 21 возач и два возила, а задржана су два возача, један због вожње под дејством алкохола, адруги због насилничке вожње. За насилничку вожњу терети се возач који је у Жабљу, возио у стању потпуне алкохолисаности, са више од два промила алкохола у организму. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.
У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се 11 саобраћајних несрећа у којима је једна особа задобила тешке, а три лаке телесне повреде.
У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодиле су се четири саобраћајне несреће.
Препоручујемо
Оборен пешак на Зрењанинском путу: Са тешким повредама превезен у Ургентни центар
24. 04. 2026. у 07:43
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Милановић изненадио све: "Хрватска нема непријатеља - осим Србије! ЕУ се претвара у ратни пројекат"
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић поручио је да његова земља нема непријатеља осим Србије, и упозорио да се Европска унија све више удаљава од мировног пројекта и јача процесе наоружавања, уз ограничен утицај мањих држава.
24. 04. 2026. у 11:29
Коментари (0)