ТРАГЕДИЈА У ВРАЊУ: Камионом прегазио колегу
ПО налогу Основног јавног тужилаштва у врању одређено је задржавање Д. Ј. (66), возачу теретњака.
Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација
Н. Ђ. (38) погинуо је јуче на градилишту у Мостарској улици у Врању!
Како је потврђено из Основног јавног тужилаштва у Врању, које води истрагу, Н. Ђ. је радио на градилишту када је дошло до стравичне несреће.
- Возач камиона Д. Ј. (66) кретао се уназад како би истоварио шљунак, када је прегазио радника Н. Ђ. (38), који је у том тренутку излазио из шахте. Радник је, услед тешких повреда, преминуо у Здравственом центру Врање, упркос брзој интервенцији екипе Хитне помоћи - рекао је портпарола тужилаштва, Миодраг Стојановић.
Како је додао, полиција је одмах извршила увиђај на лицу места, а по налогу тужилаштва обављено је алкотестирање возача и прикупљају се видео-записи са околних објеката ради потпуне реконструкције несреће.
Возачу Д. Ј. одређено је задржавање до 48 часова због сумње да је извршио кривично дело тешка дела против опште сигурности.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ЕВО У КАКВОМ СТАЊУ ЈЕ МУЖ ТАТЈАНЕ ЈЕЧМЕНИЦЕ: Познате најновије информације (ФОТО)
14. 02. 2026. у 13:41
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)