ТЕЛО МУШКАРЦА ПРОНАЂЕНО У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Језив призор у у Француској улици

В.Н.

05. 11. 2025. у 12:21

ТЕЛО мушкарца старости око 50 година, пронађено је јутрос у центру Београда.

ТЕЛО МУШКАРЦА ПРОНАЂЕНО У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Језив призор у у Француској улици

Фото: Н. Скендерија

Како сазнаје Танјуг тело мушкарца је затечено у Француској улици око 10.45 сати.

На лицу места је полиција и тужилац Вишег јавног тужилаштва у Београду где је увиђај у току.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.

18. 12. 2025. у 16:38

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

ДОБРА ВЕСТ ЗА ПЕНЗИНЕРЕ: Попусти у продавницама до 6.500 динара - ево како да их добијете