ВОЗАЧ "ЦИТРОЕНА" КРИВ ЗА НЕСРЕЋУ? Прешао у супротну траку, па се закуцао у аутобус: Најновији детаљи језивог удеса код Обреновца (ФОТО)
НЕПОЗНАТИ мушкарац настрадао је јутрос у тешкој саобраћајној несрећи када је наводно, аутомобилом марке "цитроен" прешао у супротну траку и директно се закуцао у аутобус 860 на магистралном путу Умка-Остружница.
Фото: РТС/Принтскрин
Саобраћајна несрећа, подсетимо догодила се јутрос око 5.45 часова на Обреновачком путу између Умке и Остржнице. Након језивог судара возач аутомобила је преминуо на лицу места, док је осам путника повређено.
Прешао у супротну траку?
- За сада није познато, из ког разлога је возач "цитроена" на чистини наводно, прешао у супротну коловозну траку и директно се сударио са линијским, градским аутобусом који му је ишао у сусрет. Од силине ударца аутомобил се окренуо на бок и возач "цитроена" је испао из возила - каже наш саговорник и додаје:
- Аутомобил је наводно, при великој брзини ударио у аутобус па је предњи део возила потпуно смрскан и згужван. Попуцала су сва стакла на возилу. Такође, аутобус је са предње стране улубљен и попуцали су ми сви предњи прозори.
FOTO: Printskrin/RTS
Сцена је након стравичног удеса језива, јер тело несрећног човека због увиђаја и даље лежи покривено између возила и аутобуса 860.
- Након судара три екипе Хитне помоћи дошле су на место удеса, а повређени су санитетима превезени у Ургентни центар у Београду. Према досадашњим информацијама, једна особа је теже повређена, док за сада за седам повређених путника још увек није утврђен степен повреда - наводи наш извор и додаје:
- Увиђај је трајао сатима и саобраћај је био успорен. Саобраћај се током увиђаја одвијао наизменично - једном коловозном траком. Дежурни тужилац потом ће тело послати на обдукцију, а наложиће и ванредни технички преглед возила која су учествовала у несрећи.
Истрага поводом саобраћајне несреће је и даље у току.
(Курир)
Препоручујемо
ЈЕДНА ОСОБА ПОГИНУЛА, ОСМОРО ПОВРЕЂЕНО: Директан судар аутобуса и аутомобила код Обреновца
09. 11. 2025. у 08:04 >> 08:09
ПОВРЕЂЕНА ЈЕДНА ОСОБА: Саобраћајка код Сурчина, ухапшен возач камиона
08. 11. 2025. у 21:21
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)