ХАОС У ШАПЦУ: Избио велики пожар, станари хитно евакуисани
У ШАПЦУ је вечерас избио пожар на породичној кући у којој станују страни држављани запослени у овдашњим компанијама.
Фото: Новости
У тренутку пожара у кући је било 40 станара, који су брзом реакцијом ватрогасаца евакуисани.
- Ватра је планула на тавану и велики број станара се на време евакуисао, па нико није повређен - навео је извор.
Пожар је угашен брзом интервенцијом ватрогасаца-спасилаца, а на лице места изашле је патрола полиције и дежурна екипа Електродистрибуције.
На кући коју су инострани радници изнајмљивали причињена је велика материјална штета. Узрок пожара биће утврђен након завршетка истраге.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО - ЕКСПЛОЗИЈА У СУРЧИНУ: Активирана ручна бомба у кући, страдао мушкарац
Препоручујемо
МРТАВ ЧОВЕК НАЂЕН У АУТОМОБИЛУ КОД МОСТАРА: Полиција одмах покренула истрагу
15. 12. 2025. у 21:24
ПРВИ СНИМЦИ НАКОН ЕКСПЛОЗИЈЕ У СУРЧИНУ: Полиција на лицу места (ВИДЕО)
12. 12. 2025. у 12:21
НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да сутра неће отићи у Брисел на самит ЕУ-Западни Балкан јер сматра да мора да штити интересе Србије и додао да ће Србија свакако наставити европским путем.
16. 12. 2025. у 19:58
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)