ЈЕДНА ОСОБА ЛАКШЕ ПОВРЕЂЕНА: У Јужнобачком округу за дан догодило се шест саобраћајних несрећа
НА подручју Јужнобачког округа, у понедељак, 2. фебруара, догодило се шест саобраћајних несрећа у којима је једна особа задобила лаке телесне повреде.
ФОТО:Љ.П.
У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодиле су се две саобраћајне несреће.
Полицијска управа у Новом Саду је, 2. фебруара, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 323 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
На овом подручју, из саобраћаја је искључен 21 возач и осам возила, а задржана су четири возача, један због вожње под дејством алкохола, а четири због понављања или настављања вршења прекршаја.
Задржани возачи ће, уз прекршајне пријаве, бити приведени надлежном прекршајном судији.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)