ЗАДОБИО КОНТУЗИЈУ ГЛАВЕ И СТОМАКА. Познато стање дечака (13) повређеног у саобраћајној несрећи код Руменке

Љиљана Прерадовић

19. 02. 2026. у 10:37

ДЕЧАК (13) који је повређен у среду увече у саобраћајној несрећи на путу између Новог Сада и Руменке, доброг је општег стања, и примљен је на опсервацију у Институт за здравствену заштиту деце и омладине Војводине у Новом Саду.

ЗАДОБИО КОНТУЗИЈУ ГЛАВЕ И СТОМАКА. Познато стање дечака (13) повређеног у саобраћајној несрећи код Руменке

ФОТО: Н.КАРЛИЋ

Тринаестогодишњак је, како је за "Новости" рекла др Андреа Ђуретић, портпарол те здравствене установе, доброг општег стања.

Дечак је задобио контузију главе и стомака и налази се на одељењу дечје хирургије.

О здравственом стању девојке која је такође повређена у незгоди још увек нема информација.

Саобраћајна несрећа се, како смо раније објавили, догодила у среду нешто пре 18 часова на Руменачком путу, када је из још неутврђених разлога дошло до чеоног судара два воззила, од којих је једно слетело у канал.

По првом приоритету, интервеноисале су две лекарске екипе Завода за ургентну медицину који су повређеног тринаестогодишњака и двадесетогодишњу девојку транспортовали у Дечју болницу, односно Ургентни центар УКЦВ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

И СУДИЈА ОСТАО У ШОКУ! Најбржи нокаут у историји професионалног бокса се управо догодио! (ВИДЕО)