Од јутрос четири возила у контрасмеру на путевима Србије: Само дан након стравичне несреће код Руме која је однела четири живота (Видео)

Ана Ђокић

28. 04. 2026. у 13:18

ОД јутрос је забележено више вазила која су се кретала у контрасмеру, односно чак четири. Укупно три у Београду и једна у Новом Саду.

Од јутрос четири возила у контрасмеру на путевима Србије: Само дан након стравичне несреће код Руме која је однела четири живота (Видео)

Фото: Принтсцреен/инстаграм/192_рс

Како јављају грађани на друштвеним мрежама, за врло кратко време од јутрос забележене су чак четири вожње у контрасмеру и то само дан након стравичне трагедије која се догодила на ауто-путу Шабац–Рума где су животе изгубило четири особе, управо због вожње у контрасмеру.

Сиви "алфа ромео" у контрасмеру у Београду

Прва је, како смо писали, забележена на ауто-путу "Милош Велики" у смеру од Сурчина ка Новом Београду. Возачи су приметили сиви "алфа ромео", босанских регистарских ознака.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Избегнута још једна трагедија у Новом Саду

Затим, на ауто-путу у Новом Саду у кратком временском размаку уснимљен је возач који се, како се може видети на видео снимку, погрешно искључио и завршио у погрешном смеру.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

У сусрет му је ишао други возач, који је срећом на време успорио, те је избегнута још једна трагедија.

Бели комби вози у контрасмеру у Београду

Трећа вожња у контрасмеру, према речима грађана, виђена је из правца Рипња, недалеко од локалне бензинске станице. У питању је бели комби.

"Волво" у контрасмеру на старом Новосадском путу

На старом Новосадском путу код Земуна, такође је недавно уснимљен возач аутомобила марке "волво" како вози у супротном смеру.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

СТРАНЦИ СУ СКРОЗ ЗБУЊЕНИ: Новак Ђоковић је данас урадио - ово