ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у координацији са Полицијском управом у Ужицу и Регионалним центром граничне полиције према Босни и Херцеговини, СГП Котроман, ухапсили су држављанина БиХ Д. Б. (31), јер су у камиону којим је управљао пронашли већу количину места, без доказа о пореклу и квалитету.

Коментари (0)