ВАТРОГАСАЦ ПОВРЕЂЕН У ИНЂИЈИ: После великог пожара, задобио опекотине по стомаку!

05. 04. 2021. у 17:01

ЈЕДАН ватрогасац од 15 њих који су се неколико сати борили са ватреном стихијом на ауто- отпаду у Инђији лакше је повређен, преносе медији.

ВАТРОГАСАЦ ПОВРЕЂЕН У ИНЂИЈИ: После великог пожара, задобио опекотине по стомаку!

Фото: МУП

Како се незванично сазнаје ватрогасац је задобио опекотине по стомаку и указана му је лекарска помоћ. 

 

Подсетимо, ауто-отпад у Виноградарској улици у Инђији који се простире на површини од око 500 квадратних метара, данас око 12.30 сати захватио је велики пожар.Ватрогасци су одмах изашли на терен и након неколико сати су успели да га локализују. Срећом, осим једног ватрогасца, повређених више није било али је причињена огромна материјална штета.

У првом тренутку на лицу места ангажовано је шест ватрогасних возила са 15 ватрогасаца спасиоца. Узрок пожара још увек није познат али ће се након гашења покренути истрага којом ће бити утврђено одакле је пожар кренуо и шта га је изазвало.

Према речима стручњака у већини случајева узрок пожара је људска грешка те се и у овом случају не искључује та могућност. Према незваничним информацијама ово није први пожар на овом плацу, горео је, наводно и пре две године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Од едукације у школама до подкаста: Како платформа „ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА“ подстиче здравије изборе свих генерација