ЗА ДАН 20 САОБРАЋАЈКИ: Једна особа погинула, две тешко а четири лакше повређене
У ПРОТЕКЛА 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се 20 саобраћајних несрећа, у којима је једна особа погинула, две су тешко, а четири лакше повређене.

Фото: Г. Шљивић
У том интервалу, на подручју Града Новог Сада, догодило се 10 саобраћајних несрећа, у којима је једна особа задобила тешке, а једна лаке телесне повреде.
Полицијска управа у Новом Саду је, 22. априла, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 457 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.На овом подручју, из саобраћаја је искључено 10 возача и девет возила, а задржана су три возача, један због вожње под дејством алкохола, један због сумње да ће наставити са чињењем прекршаја и један због могућег избегавања прекршајне одговорности.
Сви задржани возачи ће, уз прекршајну пријаву, бити приведени надлежном прекршајном судији.
Препоручујемо

ДЕТАЉНО ОБРАЗЛОЖЕЊЕ ПРЕСУДЕ: Једна околност узета као олакшавајућа за Бабићевог возача
22. 04. 2021. у 16:21

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)