ТРАГЕДИЈА У ЗЕМУНУ: Бициклиста преминуо током вожње, лекари су могли само да констатују смрт
НА Новосадском путу, код лакат кривине у Земуну, синоћ је преминуо бициклиста, наводе у у Хитној помоћи.
Фото: Архива
Бициклиста није настрадао у саобраћајној незгоди, већ је, према речима дежурног, највероватније умро природном смрћу док је возио бицикл.
Око 20.30 сати пријављено је да мушкарац лежи на Новосадском путу, код лакат кривине у Земуну, поред бицикла, а екипа хитне помоћи је на лицу места могла само да констатује смрт.
На окретници аутобуса 23 у Патријарха Јоаникија, синоћ после 21 сата, жена је лакше повређена после наглог кочења возила градског саобраћаја.
Речено је да је управо у току и интервенција хитне помоћи на углу Цвијићеве и Јаше Продановића због саобраћајног удеса, али још нема података шта се десило.
До шест часова овога јутра хитна помоћ је обавила 19 интерклинички транспорта ковид пацијената, који су превожени у ковид болнице на подручју Београда - у Земун, Батајницу и на Звездару.
Према речима дежурног диспечера хитне помоћи током ноћи је дежурала 21 екипа хитне помоћи, плус једна педијатријска и интервенисале су укупно 93 пута, на јавним местима осам интервенција.
Као и претходних дана, у великом броју су се јављали и хронични болесници - хипертензичари који су лоше реаговали на своје терапије, пацијенти са кардио-васкуларним и респираторним тегобама, пацијенти са акутним проблемима и они који су се распитивали за симптоме ковида, сезонског грипа или назеба.
Препоручујемо
ИЗГУБИО КОНТРОЛУ НАД ВОЗИЛОМ: У превртању аутомобила у Мостару повређен возач
26. 04. 2021. у 09:36
МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Хитна помоћ интервенисала 105 пута, нема озбиљније повређених
26. 04. 2021. у 07:50
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)