СУПРУГА МЛАДИЋА НАСТРАДАЛОГ НА ПЕЦАЊУ ЗА "НОВОСТИ": Два пута су покушали да га спасу, враћао се међу живе, али није било помоћи

ПОРОДИЦА настрадалог Чабе Сокола из Горњег Брега код Сенте у шоку због трагедије која се догодила јуче поподне.

СУПРУГА МЛАДИЋА НАСТРАДАЛОГ НА ПЕЦАЊУ ЗА НОВОСТИ: Два пута су покушали да га спасу, враћао се међу живе, али није било помоћи

Фото: Ј.Л./Р.Ш

Замах пецаљком која је изазвала струјни удар, од чијих последица је преминуо, гледали су отац, супруга и мали син. 

- Два пута су покушали да га спасу, враћао се међу живе, али трећи пут није било помоћи - каже нам у сузама супруга Клариа.

Ускоро опширније. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне