УДЕС У БАТАЈНИЦИ: Код пружног прелаза сударила се два возила (ФОТО)
САОБРАЋАЈНА несрећа у којој су учествовала два аутомобила догодила се јуче око 18.15 часова у Шангајској улици у насељу Батајница.
Фото: Приватна архива
Како су за "Новости" рекли у Министарству унутрашњих послова, сударила су се возила марке "пежо" и "БМW", а три особе које су се налазиле у "БМW" су лакше повређене.
Незгода се десила на само 200 метара удаљености од пружног прелаза који је тренутно у фази изградње. На оба аутомобила је причињена материјална штета, а узрок несреће утврдиће истрага.
Фото: Приватна архива
Препоручујемо
МРТАВ ПИЈАН ЗА ВОЛАНОМ: Полиција га зауставила са преко 3 промила алкохола у крви
10. 05. 2021. у 20:06
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)