БАЛЕРИНА ПОВРЕЂЕНА У ПОЖАРУ: Нови детаљи ужаса у Београду - Непокретна жена лежала на запаљеном кревету!
У ДАНАШЊЕМ пожару у Поп Лукиној улици на Зеленом венцу, у самом центру Београда, тешко је повређена некадашња балерина Мирјана Здравковић Бертолино, супруга угледног писца и преводиооца Николе Бертолина, сазнају "Новости".
Фото: З. Јовановић
Према речима станара, пожар је избио у стану на другом спрату у којем станује старији брачни пар.
Жена је у пожару задобила опекотине по целом телу и како кажу комшије, била је непокретна.
Фото: З. Јовановић
Пожар је избио у спаваћој соби у којој је лежала непокретна жена, а до доласка Хитне помоћи она је је била на запаљеном кревету.
Комшије, које су притекле у помоћ, успеле су да извуку мужа.
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)