ОСУМЊИЧЕНИ ЗА АЛЕКСИНО УБИСТВО НА СЛОБОДИ: Суд одбио захтев тужилаштва, излази из затвора до 13. септембра

Ј. Ћосин

10. 09. 2021. у 18:22

ОГЊЕН Петковић (19) Из Алексинца, после више од 3 месеца проведених у притвору, биће пуштен на слободу, сазнају "Новости".

ОСУМЊИЧЕНИ ЗА АЛЕКСИНО УБИСТВО НА СЛОБОДИ: Суд одбио захтев тужилаштва, излази из затвора до 13. септембра

Фото: Новости

Петковић се сумњичи за убиство Алексе Стојменовића (26) из Алексинца у тучи на прослави у ресторану "Оаза" у овом граду 16. маја ове године.

Апелациони суд у Нишу одбио је захтев Вишег тужилаштва да се Огњену продужи притвор, па ће Огњен најкасније до 13. септембра, када му истиче притвор, бити пуштен.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (1)

Lawa Group донирала трим стазу у Блоку 6: Први инвеститор који улаже у заједницу