НЕМА ДОКАЗА ДА СУ ТРОВАЛИ ВУКОТИЋА: Виши суд у Београду одбацио део оптужнице
ВИШИ суд у Београду одбио је део оптужнице којом су Марко Д., Немања М. и Марјан Д., били оптужени да су 6. децембра 2019. покушали цијанидом да отрују наводног вођу шкаљарског клана, Јована Вукотића, који је у то време боравио у екстадиционом притвору Централног затвора у Београду. Виши суд је оценио да нема довољно доказа за то кривично дело.
Фото: Printscreen
Виши суд je прихватио део оптужнице којима се Марку Д., Марјану Д., Немањи М. и Николи Ј. на терет ставља недозвољено ношење гасних пиштоља, који су приликом хапшења пронађени у аутомобилу који су користили.
Такође, суд је потврдио и део оптужнице којом се Марјан Д. сумњичи за фалсификовање, као и Марко Д. за спречавање службеног лица у вршењу дужности, односно за то што је одгурнуо полицајца током акције хапшења.
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (1)