АПЕЛАЦИОНИ СУД УКИНУО ПРЕСУДУ ИГОРУ БАБИЋУ ОСУЂЕНОМ НА 13 ГОДИНА: Поново на оптуженичкој клупи
АПЕЛАЦИОНИ суд у Београду уважио је жалбе окривљеног Игора Бабића и његовог браниоца и предмет, због битних повреда одредаба кривичног поступа и неких нејасноћа, вратио првостепеном - Вишем суду на поновно суђење. Истовремено, Бабићу, који је био осуђен на 13 година робије због убиства, притвор је продужен.

Фото: Shutterstock/Илустрација
Подсетимо, Бабић је првостепеном одлуком суда био осуђен јер је, 13. априла 2020. године, у Лазаревцу, у стању смањене урачунљивости, али не битно, убио Драгана Радоњића.
Он је дошао код Радоњића у кућу, а онда му задао укупно седам убодина, и то четири док му је био окренут леђима, а три на бочној и предњој страни трупа.
Жртва је пала на под, а Бабић који је том приликом на рукама имао хируршке рукавице, узео је Радоњићев мобилни, закључао улазна врата, кључеве понео са собом и приликом одласка одбацио марамице и рукавице.
Радоњић је преминуо услед нанетих убодина и искрварења.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)