МИКА И МИЛЕНА ЛИЦЕМ У ЛИЦЕ: Наставља се суђење Мирославу Алексићу, исказ даје глумица Милена Радуловић

Слађана Матић

19. 09. 2023. у 08:00

МИРОСЛАВУ Алексићу, оптуженом за силовања и недозвољене полне радње над седам полазиница свог драмског студија "Ствар срца", данас се наставља суђење у Вишем суду у Београду, а исказ ће дати глумица оштећена Милена Радуловић.

МИКА И МИЛЕНА ЛИЦЕМ У ЛИЦЕ: Наставља се суђење Мирославу Алексићу, исказ даје глумица Милена Радуловић

М.Анђела

Она фигурира као прва девојка која је пријавила Алексића и окупила друге и организовала их да се осмеле и пријаве га за сексуална злостављања.

Алексић је износећи раније одбрану казао да у догађајима којe Милена у пријави помиње није учествовао, да је она то све измислила, јер јој је најважније да постане позната и призната, а од завршетка глуме на ФДУ била је практично без посла, јер је нису бирали на кастинзима. Он каже да је из америчких филмова прекопирала сцене секса на фрижидеру и клавиру и оптужила га за силовање и да је цео случај један пројекат. Износећи одбрану тврдио је да је Милена од изласка из драмског студија одржавала коректне односе са њим, да је док је студирала долазила често у студио, доводила млађу сестру, доводила друге људе и децу и на крају долазила и код њега у кућу на Космају.

Милена Радуловић је пета оштећена девојка, која ће бити саслушана у суду. До сада су све оне остајале при свом исказу датом у тужилаштву, а онда у судници одговарале на питања одбране.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу

УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: "У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу"

РУСКА пешадија продрла је у градске границе једног од главних стратешких циљева председника Русије Владимира Путина, претећи да га опколи. Украјинске специјалне снаге укључиле су се у борбе у урбаном подручју.

29. 10. 2025. у 17:43

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

УЗ ОВАЈ КРЕДИТНИ КАЛКУЛАТОР ЛАКО ИЗРАЧУНАЈТЕ РАТУ КРЕДИТА И УКУПАН ИЗНОС ЗА ОТПЛАТУ