ПРИМИО МИТО ОД 10.000 ЕВРА: Апелација потврдила годину дана затвора за бившег директора „Инфраструктуре железнице Србије“
АПЕЛАЦИОНИ суд у Београду потврдио је пресуду Специјалног суда којом је Мирољуб Јевтић, бивши директор а. д. „Инфраструктуре железнице Србије“, осуђен на годину дана затвора због примања мита.
Фото Танјуг
Истом пресудом, како је саопштено из Јавног тужилаштва за организовани криминал, изречена му је и мера безбедности, тачније забрана вршења позива, делатности и дужности
чување те имовине у трајању од три године.
Јевтић је оглашен кривим, јер је, како је утврђено, примио поклон од 10.000 евра од адвокатске канцеларије из Новог Сада на име уговора о заступању а. д.
канцеларијом.
Препоручујемо
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)