ОДРЖАНО ПРИПРЕМНО РОЧИШТЕ ПРОТИВ БЕЛИВУКА, МИЉКОВИЋА И ЊИХОВИХ ЖЕНА: Почетак суђења у априлу
ПРЕД Специјалним судом у Београду данас је одржано припремно рочиште пред почетак суђења Вељку Беливуку, Марку Миљковићу, њиховим супругама и осталим осумњиченима да су новцем стеченим од криминалних делатности куповали луксузне аутомобиле, станове и покретне ствари.

Фото: Н. Скендерија
Почетак главног претреса заказан је за 10. и 11. април, када ће оптужени детаљно изнети своје одбране.
Оптужницом су, поред Миљковића и Беливука, обухваћени и Бојана Беливук, Тања Миљковић, Филип Ивановски, Марија Милутинов и Снежана Ђорђевић, због више кривичних дела прања новца за дела извршена од 2015. до 2020. године. Они се терете да су од 2015. до почетка 2021. године, новцем који је проистекао из кривичних дела и криминалне делатности куповали већи број луксузних аутомобила и других покретних ствари, као и катастарске парцеле у Београду у највећем броју ситуација на име трећих лица и тако покушали да прикрију да новац потиче из криминалне делатности.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)