"ОНА НЕ МОЖЕ НИКОМЕ ДА УСКРАТИ ПРАВО НА РАД" Огласио се адвокат Анђеле Јовановић након првог рочишта с Браниславом Лечићем (ВИДЕО)

Н.Б.

06. 03. 2024. у 11:18

ДАНАС је одржано рочиште у Првом основним судом у Београду по тужби глумца Бранислава Лечића, коју је поднео против своје колегинице Анђеле Јовановић.

ОНА НЕ МОЖЕ НИКОМЕ ДА УСКРАТИ ПРАВО НА РАД Огласио се адвокат Анђеле Јовановић након првог рочишта с Браниславом Лечићем (ВИДЕО)

Фото: Танјуг/Страхиња Аћимовић

Након одржаног првог рочишта, медијима се обратио адвокат Анђеле Јовановић Горан Драганић.

Анђела се, приликом изласка из суда, само захвалила присутним новинарима и није желела да даје било какве изјаве.

Подсетимо, наредно рочиште је заказано за 30. септембар, на ком ће бити саслушани Јовановићева и Лечић, а након њих ће суд саслушати и сведоке.

Велики број колега дошао је да подржи Анђелу, више о томе можете прочитати ОВДЕ, а о дочеку испред суда погледајте у нашој одвојеној вести.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви

ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.

30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.

28. 05. 2025. у 09:45

Коментари (0)

НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!