ОДЛОЖЕНО СУЂЕЊЕ ДЕЈАНУ НИКОЛИЋУ КАНТАРУ: Опет му се не суди због претњи ранијем начелнику полиције

Јелена Стојковић

30. 05. 2024. у 11:21

ГЛАВНИ претрес у поступку који се пред Основним судом у Врању води против Дејана Николића Кантара због претњи ранијем начелнику Полицијске управе Врање Игору Живковићу, поново је одложен.

ОДЛОЖЕНО СУЂЕЊЕ ДЕЈАНУ НИКОЛИЋУ КАНТАРУ: Опет му се не суди због претњи ранијем начелнику полиције

Фото: Ј. С.

Разлог за одлагање рочиDEJAN NIKOLIĆ KAшта је захтев адвоката Николића који се односи на  спајање предмета у коме је Живковић оштећена страна, као и још једног предмета који се против њега води у Основном суду у Бујановцу.

Одлуку о спајању предмета и датуму наставка главног претреса, суд ће накнадно донети.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!

СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!

19. 06. 2025. у 13:00

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ОДУСТАЛА ОД ЕВРОПЕ? Црвено-бели се испрва нису пријавили за учешће у европским куповима, али...