ЗБОГ ИЗОСТАНКА ПРЕДСЕДНИЦЕ ВЕЋА: Одложено суђење за убиство младића у Раковици

Танјуг

12. 09. 2024. у 11:30

У ВИШЕМ суду у Београду данас је за 14. октобар одложено суђење Дамјану Гвозденовићу (21), оптуженом да је у фебруару прошле године у Раковици избо насмрт Александра Таталовића (21).

ЗБОГ ИЗОСТАНКА ПРЕДСЕДНИЦЕ ВЕЋА: Одложено суђење за убиство младића у Раковици

Фото: Танјуг

Суђење је одложено због изостанка председнице већа.

За следеће суђење су позвани вештаци и један сведок. 

Гвозденовић је раније током изношења одбране рекао да се не сећа тренутка када је избо оштећеног, тврдећи да је тог дана много пио.  

Он се оптужницом терети за кривично дело тешко убиство.

Сумња се да је он 23. фебруара 2022. године у вечерњим сатима ножем задао Таталовићу више убода у пределу трупа, услед којих је Таталовић преминуо. 

Гвозденовић се потом удаљио са лица места. 

Након интензивног оперативног рада, овај случај је расветљен и против њега је покренута истрага 12. јула прошле године, када му је одређен притвор.

Он се предао надлежним органима 14. септембра у пратњи свог адвоката и од тада се налази у притвору.

БОНУС ВИДЕО: МИЉАНА КЕЦМАНОВИЋ ИЗНОСИ ОДБРАНУ: Стигла у Виши суд са адвокатима, дошли и родитељи убијене деце

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

УКРАЈИНА ЈЕ ДАЛА ПУТИНУ ПОВОД ДА ЈЕ РАСТУРИ ОД БОМБАРДОВАЊА Трамп упозорава на жестоку ескалацију