"ОЧЕКУЈЕМ ДА ИМ СУД ИЗРЕКНЕ МАКСИМАЛНЕ ЗАКОНОМ ЗАПРЕЋЕНЕ КАЗНЕ": Огласио се главни јавни тужилац
СРАМНИ су наводи бранилаца оптужених Кемановића којима се проширење оптужнице против њих дефинишу као "немоћ тужилаштва", чиме обмањују јавност и узнемиравају породице оштећених, поручио је главни јавни тужилац Вишег јавног тужилаштва у Београду Ненад Стефановић.

ФОТО: Novosti
- Немоћ је реч која описује осећања породица страдалих 3. маја 2023. године у ОШ Владислав Рибникар, због чега сматрам да је за сваку моралну осуду играње са њиховим емоцијама. - навео је Стефановић.
Он је истакао да тужилаштво снажно верује у јачину изведених и предложених доказа из проширене оптужнице којима ће пред судом поткрепити своје тврдње о кривици окривљених Кецмановића.
- Имајући у виду тежину кривичних дела за која се терете родитељи детета које је починило незапамћени злочин, уз поштовање њиховог неприкосновеног права на одбрану, очекујем да им суд изрекне максималне законом запрећене казне, како је то предложено у оптужном акту - закључио је главни јавни тужилац Вишег јавног тужилаштва у Београду.

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.
08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

БОСАНАЦ ОПТУЖЕН ЗА ПРЕВАРУ: "Подвалио ми је"
ИСТИЧЕ да је имао великих проблема због тога.
11. 07. 2025. у 11:38
Коментари (0)