ПРОНАЂЕН ВОЗАЧ КОЈИ ЈЕ УДАРИО ЖЕНУ КОЛИМА У ЈАГОДИНИ И ПОБЕГАО: Три месеца се сакривао

Новости онлине

19. 02. 2025. у 09:07

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Јагодини пронашли су возача који је изазвао саобраћајну незгоду у којој је повређена жена (48).

ПРОНАЂЕН ВОЗАЧ КОЈИ ЈЕ УДАРИО ЖЕНУ КОЛИМА У ЈАГОДИНИ И ПОБЕГАО: Три месеца се сакривао

Више јавно тужилаштво у Јагодини / Фото З. Глигоријевић

Полицији је 20. новембра прошле године пријављено да је поред пута у селу у околини Јагодине пронађена повређена жена, која је збринута у болници.

Припадници полиције су идентификовали двадесетједногодишњег возача „ситроена“ који ју је ударио и побегао.

Због постојања основа сумње да је извршио кривична дела тешко дело против безбедности јавног саобраћаја и непружање помоћи лицу повређеном у саобраћајној незгоди, против возача ће Основном јавном тужилаштву у Јагодини бити поднета кривична пријава у редовном поступку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: Време је да се прогоне људи

ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: "Време је да се прогоне људи"

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да намерава да "прогони људе" који су, по његовој оцени, покушали да се мешају у председничке изборе 2016. године тако што су тврдили да је Русија покушала да утиче на резултат.

22. 07. 2025. у 21:28

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ЛЕТО КАДА СУ НАУЧИЛИ ДА ПЛИВАЈУ – ЧАК 85 МАЛИШАНА У ЉИГУ ТРЕНИРАЛО СА НИКОЛОМ РАЂЕНОМ